Zabawki drewniane

Zabawki ekologiczne produkowane są z materiałów przyjaznych środowisku. My bazujemy na drewnie, z którego tworzymy szkielety naszych domków, budujemy mebelki oraz pozostałe wyposażenie. Drewniane zabawki sa nie tylko trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne, ale przede wszystkim mają ponadczasowy charakter. Tego typu zabawki nigdy nie wychodzą z mody.

Zabawa nimi sprzyja kreatywności i logicznemu myśleniu. Są idealne dla dzieci w każdym wieku. Mogą bawić się nimi już kilkutygodniowe maluszki, ale tak samo kilkuletnie dzieci.

Surowiec jakim jest drewno, jest przede wszystkim bezpieczny. Jesto jedna z głównych kwestii, jaką należy kierować się przy wyborze nowej zabawki dla dziecka. Należy mieć świadomość, że większość zabawek jakie znajduje się na półkach sklepowych jest importowanych z krajów azjatyckich, gdzie standardy jakości i bezpieczeństwa są zupełnie różne, od tych europejskich.

Zabawki drewniane są wykonywane w 100% z naturalnych składników. To ich ogromna zaleta.

W dzisiejszych czasach, klienci są coraz bardziej świadomi wyborów jakie dokonują, również w kwestii zabawek. Kierują się już nie tylko bezpieczeństwem swoich dzieci, ale również troską o środowisko naturalne. Zabawki rodzimych producentów, małych firm sa więc najlepszym wyborem, ponieważ przed dodaniem do obrotu, muszą spełnić szereg restrykcyjnych wymogów.

Należy pamiętać o tym, że zabawki są nieodłączną częścią dzieciństwa. Idealna zabawka zaabsorbuje dziecko na długi czas. O wiele dłuższy niż przysłowiowe pięć minut.

Tak naprawdę dzieci nie potrzebują wymyślnych zabawek. Im prostsze, tym lepsze. Warto więc inwestować w drewniane klocki, puzzle, układanki, figurki zwierząt, kolejki oraz domki dla lalek.

naprawione

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *